O nás

Společnost InternetovaZahrada.cz se zaměřuje na spojení stylu a cenové dostupnosti a nabízí stylový zahradní nábytek vhodný do každé domácnosti. Kvalitní design by měl být dostupný pro každého, aby mohla každá domácnost zazářit bez zatížení rozpočtu. Pečlivě vybrané kolekce nabízí široké spektrum modelů, které jsou vybrány tak, aby vyhovovaly různým stylům a preferencím.

Naším cílem je nabízet produkty, které pomáhají vytvářet spokojený život. Chceme vám nabídnout kvalitní gril, při kterém budete stát s pivem v ruce a obklopeni přáteli. Chceme, abyste měli doma kvalitní ratanový nábytek a vychutnávali si v něm kávu po práci nebo večeři ve dvou. Chceme, abyste jednoduše opravili zkažené věci dříve, než manželce dojde trpělivost. Jednoduše chceme, abyste u nás našli věci, které vám pomohou žít spokojenější život. A to vše za skvělé ceny!

Nabídku produktů skládáme tak, abyste u nás vždy našli kvalitní sortiment za příznivé ceny. Neustále hledáme, zkoušíme a vylepšujeme. Aktuálně v našem portfoliu najdete nábytek (toaletní stolky, postele, kancelářské židle), doplňky na zahradu (kvalitní ratanový nábytek, grily, altány, markýzy), doplňky pro domácí mazlíčky (pelíšky, škrábadla pro kočky), produkty pro cvičení a zdravý životní styl a v neposlední řadě pomůcky pro domácí kutily. V sekci Novinky si vždy můžete prohlédnout to nejnovější v naší nabídce. V sekci Výprodej zase kousky, které jsou u nás aktuální za skvělé výprodejové ceny.